in

Іспанія-Італія: в одній борговій зв’язці

   Більш-менш розібравшись з Іспанією, інвестори зосередилися на майбутньому Італії. Саме на Рим може перекинутися європейський кризовий ураган. Якщо іспанські установи в небезпеці через токсичні іпотечні активи, то на рахунках італійських – надто багато суверенних боргів держави. Отже їхній стан цілковито залежить від стану економіки держави.

Аналітики пояснюють:
“Це – не удар по Іспанії, це – удар по всій Європі, як по єдиному проекту. Ми маємо розуміти це. Останнє свідчення – падіння на італійських біржах.”

За останні 4 місяці, ставки за іспанськими 10-річними облігаціями зросли на понад 1% – до 6,7%, і потягли за собою дохідність італійських паперів до небезпечної 6% межі.

В Римі не вірять, що допомога від ЄС, навіть у 100 млрд євро, здатна зарадити поширенню проблем. Прем‘єр-міністр Маріо Монті визнає: третій економіці єврозони не по кишені навіть її власні борги, не кажучи вже про допомогу сусідам.

Аби принаймні втриматися на плаву, Риму доведеться брати у борг на відкритих ринках за драконівськими ставками і ще глибше занурюватися у боргову яму.

http://1tv.com.ua/

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Більшість українських туристів після ДТП в Італії повернулися додому

Кобзар в країні Гарібальді