in

Італія міняє Україну на Китай

   Італійський банк UniCredit вивчає можливість продажу Укрсоцбанку, придбаного у 2008 році за 1,5 млрд євро. Про це заявив голова правління UniCredit Федеріко Гіццоні.

«Найбільший за розміром активів банк Італії UniCredit представив попередню пропозицію про купівлю банку BGZ у Польщі та вивчає думку інвесторів щодо можливості продажу свого українського підрозділу», – сказав голова правління італійського банку.

За словами Гіццоні, рішення про продаж українського Укрсоцбанку, який наразі проходить через процес злиття з місцевим відділенням UniCredit, ще не прийнято.

«Ми вивчаємо ринок, це нелегко – залишити такі країни. Ми витратили два роки, аби продати (банк – Ред.) у Казахстані», – сказав він.

Гіццоні пояснив, що цьогорічний продаж підрозділу UniCredit у Казахстані був частиною стратегії банку – щоб посилити присутність в «основних» країнах і залишити ті ринки, де UniCredit бачить мало можливостей для зростання.

Зокрема, як зауважує Укрінформ, UniCredit може відкрити більше підрозділів у Китаї, аби надавати допомогу своїм корпоративним клієнтам, які розширяють бізнес у КНР, а також, щоб залучати китайські інвестиції в Європу.

http://lvivexpres.com

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Італія хоче змінити міграційне законодавство

Закарпатка стала лауреатом міжнародного конкурсу в Італії