in

В Італії можуть позбавити волі строком до 2-х років або оштрафувати до 2 тис. євро за носіння мусульманського одягу, що закриває обличчя

Правляча партія Італії PDL (“Народ свободи”) внесла до верхньої палати парламенту законопроект, який припускає заборону на носіння паранджі в громадських місцях.

За словами представниці партії Сімони Вікарі, ініціатори законопроекту не мають нічого проти процесу інтеграції, проте ті, хто вирішив жити в іншій країні, повинні поважати її закони і правила. Документ припускає позбавлення волі строком до 2-х років або штраф в розмірі до 2 тис. євро за носіння мусульманського одягу, що повністю закриває обличчя.

Варто відзначити, що мігранти-мусульмани грають менш значну роль в італійському соціумі, ніж у французькому, тому велика ймовірність того, що парламент Італії відхилить законопроект.

Нагадаємо, 14 вересня французький сенат остаточно заборонив носіння паранджі. Проти нового законопроекту, раніше схваленого нижньою палатою парламенту, проголосував лише один сенатор. Закон набуде чинності через шість місяців, якщо не буде оскаржений конституційним судом Франції.

Крім штрафу за носіння паранджі у розмірі 150 євро для порушниць закону, передбачений штраф в 15 тис. євро і тюремне ув’язнення терміном 1 рік для тих, хто примушуватиме жінок порушувати заборону. Законопроект був ініційований президентом Франції Ніколя Саркозі. На даний момент у Франції проживають близько 5 млн мусульман – це більше, ніж у будь-якій іншій державі Західної Європи.

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Чим ризикують ті, хто приймає в домі нелегала в Італії?

За переправку мігрантів закарпатця засудили на 5 років, його спільників — на 3