in

Берлусконі святкує 75-річний ювілей

Найвідоміший італійський гульвіса відзначає 75-річчя. Незважаючи на чимало скандальних судових процесів, в яких фігурує нині прем’єр Італії Сільвіо Берлусконі, він не втрачає оптимізму та хорошого настрою.

Ще б пак – за 20 років політичної кар’єри він тричі ставав главою уряду Італії, а за останніми даними журналу “Forbes” Берлусконі є третім у списку найбагатших людей країни.

“Що ж стосується мого особистого життя, то я вважаю себе непохитною та щедрою людиною, яка всіх поважає і при можливості усім допомагає”, – каже прем’єр-міністр Італії Сільвіо Берлусконі.

Попри очікування свій 75-річний ювілей Сільвіо Берлусконі планує відзначити скромно – у сімейному колі. З самого ранку йому почали надходити привітання від політичних лідерів з усіх куточків світу. – повідомляє 24tv.ua – Що ж до подарунків, то сам Берлусконі благородно “замовив” закінчення суперечок у Європі та початок спільної роботи політиків над виходом з кризи.

 

Голову Ради міністрів Італії Сільвіо Берлусконі привітав Президент Віктор Янукович.

«Бажаю Вам міцного здоров’я та нових звершень у Вашій відповідальній державній діяльності, а дружньому італійському народові – миру і процвітання», – сказано у повідомленні.

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Вчителі розхвалили українську пасію Берлусконі

Президент Віктор Янукович привітав Берлусконі із Днем Народження