in

Італія: безробіття на найвищій за 8 років позначці

   Безробіття в Італії сягнуло найвищої позначки з 2004 року. За даними національної статистичної агенції, постійного джерела прибутку не мають майже 10% громадян. В італійському уряді прогнозують, що через рецесію показник не почне зменшуватися щонайменше до 2013 року.

“Ось вже два роки як я не можу знайти постійну роботу. Надовго беруть молодших працівників. Мені 32 роки, а вони шукають максимум тридцятирічних. Єдине, що вони пропонують, це тимчасові контракти на зовсім короткі терміни”, – сказала італійка у центрі зайнятості.

Загальний рівень безробіття в Європі на найвищій позначці за час існування єдиної валюти. Економісти кажуть, що проблема навіть загрожує її стабільності.

“Ті, хто складають основу робочої сили і втрачають свої місця, не мають майбутнього. Тому це руйнування основних зв‘язків у суспільстві, принципових зв‘язків, які я називаю “соціальним капіталом”, не може тривати довго. Я думаю, може початися певне сум‘яття”, – каже професор економіки римського університету LUISS.

Тим часом італійська влада готова прислухатися до думок своїх співвітчизників. Уряд запитав у людей як безболісно скоротити видатки бюджету на понад 4 мільярди євро. Відповіді пропонують надсилати Інтернетом через спеціальну форму на урядовому сайті.

http://1tv.com.ua/

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Європейські країни змінили правила видачі віз

“Подарував” свою сестру італійській сім’ї…