in

Iталійські ЗМІ шукають наречену Берлусконі. Претендентки вельми різноманітні

Італійські ЗМІ шукають Сильвіо Берлусконі наречених. Після заяви італійського прем’єра про те, що після розлучення у нього з’явилися стабільні любовні взаємини, всім хочеться дізнатися, хто ж ця щасливиця, повідомляє InoPressa.

“Хто вона, наречена Сильвіо Берлусконі? Після оголошення голови ради міністрів це питання обговорюється і в перукарнях, і в коридорах влади. Букмекери приймають ставки: член парламенту котирується як 1,85, модель – 3, шоугерл – 4, адвокатесса – 4,50 , суддя – 5,50, донька глави іноземної держави – 8. Можливість того, що наречена буде представлена 21-23 січня, оцінюється в 1,85”, – пише одне з видань.

Інтернет-видання Novella 2000 склало каталог кандидаток. “Серед всіх жінок, близьких до прем’єра, слід шукати одну, не скомпрометовану вечірками “бунге-бунге”, за віком не молодшу за його дочок, у якої був би доведений зв’язок з прем’єром і янгольське личко, щоб можна сказати, що всі вечірки, описані слідчими, були “невинними вечерями”, – пише видання Кандіди Марвілло.

Рейтинг очолює 49-річна Даніела Сантаке, заступник міністра з реалізації програм уряду, яка в останні дні заявила: “Я знаю про цей зв’язок більше року. Але я не думаю, що він розкриє ім’я”.

За нею йде Роберта Боназія, 1984 року народження, учасниця конкурсів “Міс Італія” і “Міс Паданії”. Її ім’я спливло у перехопленій телефонній розмові між передбачуваними організаторами та учасниками вечірок Леле Мора, відомим телевізійним імпресаріо, і Еміліо Феде, керівником служби новин телеканалу Retequattro, що належить Берлусконі.

У класифікації знайшлося місце для 25-річної Франчески Паскалі, провінційного радника партії “Народ свободи” в Неаполі, члена парламенту Росії Марії Розарії, 38 років, а також для 34-річної Айши Каддафі, адвокатесси і дочки лівійського лідера, яку називають”Клаудія Шифер пустелі”, і Дарини Павлової, 47-річної вдови російського магната, сусідки Берлусконі в Сардинії.

Відзначимо, що італійський прем’єр відомий своєю пристрастю до красивих жінок і не раз опинявся в центрі чергового сексуального скандалу. Так, наприклад, нещодавно повідомлялося, що Берлусконі утримував як мінімум 14 гламурних молодих жінок у квартирах у престижному житловому комплексі “Мілано Дуе” поблизу Мілана.

Останній гучний скандал навколо прем’єра вивчає і міланське слідство. Їх зацікавив зв’язок Берлусконі з танцюристкою на приватних вечірках, коли їй було 17 років, і за секс з якою, за версією слідства, Берлусконі платив. Секс з повією, яка не досягла 18-річного віку, в Італії є кримінально караним діянням.

У серпні 2010 року 38-річна співробітниця “ескорт-служби”, Марія Тереза Де Ніколо, відома як Террі, розповіла, що в 2009 році вона і дві її “колеги” займалися з прем’єром груповим сексом.

А на початку травня 2009 року в італійських ЗМІ спалахнув гучний скандал, пов’язаний з тим, що Берлусконі побував на святкуванні 18-річчя неаполітанки Ноемі Летиції. На думку преси, саме цей епізод став “початком кінця” сімейного життя Берлусконі і Вероніки Ларіо, яка незабаром подала на розлучення.

Берлусконі підозрюють також у зв’язках з елітною повією Патрісією Д’Аддаріо на віллі Граціолі. У липні 2009 року на сайті видання L’Espresso було опубліковано аудіозапис інтимного побачення Патрісії і Берлусконі.

Сам Берлусконі заявляв, що ніколи не платив повіям за секс і намагався віджартуватися, заявивши: “Навколо так багато гарних жінок, а я не святий”. А нещодавно італійського прем’єра звинуватили в “неконтрольованій хворобливій пристрасті” до жінок.

http://newsru.ua/

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Почався прийом тестів на знання італійської мови для отримання довготривалого дозволу на проживання

Ким (і чим) Україна світ обдарувала?