in

Папа Римський Бенедикт розповів про ”гей-лобі” у Ватикані

Колишній Папа Римський Бенедикт XVI написав у своїх мемуарах, що ніхто не змушував його піти у відставку, але стверджує, що “гей-лобі” у Ватикані намагалося впливати на прийняття рішень.

 

Про це повідомляє Reuters.

Книга, під назвою “Останні розмови”, це перший випадок в історії, коли колишній Папа Римський розповідає про свій понтифікат після його закінчення. Книга має вийти у продаж 9 вересня.

Бенедикт XVI, який тепер носить титул “почесний Папа”, став першим Папою за останні шість століть, який пішов у відставку. Він мотивував це рішення поганим станом здоров’я. Він живе в колишньому монастирі в садах Ватикану.

Італійська газета “Corriere della Sera”, яка придбала права для публікації уривків і має доступ до книги, у в п’ятницю опублікувала ключові моменти.

У книзі Бенедикт пише, що він дізнався про наявність “гей-лобі”, яке складалося з чотирьох або п’яти людей, які прагнули вплинути на рішення Ватикану. Бенедикт запевняє, що йому вдалося “розбити цю впливову групу”.

Бенедикт пішов у відставку після бурхливого папства, яке включало так звану справу “Vatileaks”, коли його помічник “злив” деякі з особистих листів та інших документів, які нібито свідчили корупцію та боротьбу за владу у Ватикані.

Італійські ЗМІ тоді повідомляли, за витоком інформації стояла група прелатів, які хотіли дискредитувати Бенедикта і тиснули на нього, щоб змусити піти у відставку.

___________________________________________

Більше новин:

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

ЄС може схвалити безвіз з Україною на початку осені

Чому від води на пальцях з’являються зморшки?