in

Італія вибила в “Газпрому” знижку

   Російський монополіст продовжує йти на поступки своїм європейським покупцям в питанні ціни. На цей раз “Газпром” надав італійській ENI на 2013 рік знижку на газ “менше 7%”.

Російський “Газпром” надав італійській Eni знижку на газ розміром “менше 7 відсотків”, сказав журналістам глава експортного підрозділу концерну “Газпромекспорту” Олександр Медведєв, пише Reuters.

“Ми домовилися на цей рік. Ми тільки зробили коригування ціни, переговори будуть продовжені в рамках комплексного підходу”, – сказав він.

Глава Eni Паоло Скароні зазначив, що рішення набуде чинності з 1 січня 2013 року.

Європейські енергетичні компанії, що переживають зниження прибутків, підсилюють тиск на постачальників газу, включаючи Росію і Катар, щоб домогтися перегляду довгострокових контрактів, заснованих на ціні нафти.

Як повідомлялося раніше, “Газпрому” доводиться йти на зниження цін на свій газ для покупців з європейських країнах, які не так залежні від російського палива. Так, за чотири місяці 2013 року середня ціна поставок російського газу в далеке зарубіжжя склала $ 399,42 за 1 тис. куб. м. В цілому з другого півріччя очікується подальше зниження цін довгострокових контрактів, аж до $ 369,7.

За матеріалами: РБК-Україна

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

В Римі презентовано факсимільне видання стародавнього Луцького Псалтиря XIV ст

Італійський туристичний бізнес бореться за клієнтів