in

“Мілан” провів у Києві тренувальний табір для дітей

“Мілан” провів у Києві тренувальний табір для дітейВпродовж п’яти днів, з 21 до 25 червня в Києві італійський “Мілан” проводив Молодіжний табір для обдарованих дітей. Молоді кияни мали змогу провести кілька тренувань з італійськими тренерами клубу, відпрацювати свої технічні та фізичні навички.

П’ятеро юних спортсменів отримали змогу поспостерігати за грою своїх улюбленців на самому “Сан-Сіро”. Також учасники табору отримали у подарунок справжню форму “Мілана”, сумки з символікою клубу, а також спеціальні дипломи, підписані зірками італійського гранда.

“Мілан” прислав в Україну сімох тренерів – Марко Скембрі (голова групи), Джанлука Анджелуччі (тренер голкіперів), П’єрлуїджі Прете (колишній гравець клубу), Фабіо Тоцці (менеджер “Мілану” у Лаціо), Андреа Кавіккьйолі (менеджер в Емілії-Романьї), Чезаре Беджі (колишній гравець та тренер молодіжної команди) та Нікола Маттеуччі (асистент тренера).

“Мілан” – це велика корпорація, видатна марка, відома в цілому світі, – сказав Марко Скембрі, – і ми маємо своїх спостерігачів у всьому світі. Мета – допомогти юним футболістам та розкрити їхній талант. Цілком можливо, коли вони підростуть, хтось зможе потрапити навіть до “Мілана”.

Зараз це важко зробити, оскільки вихованцям по 8-12 років, потрібно багато узгоджень, за дитину відповідають батьки. Але, дорослішому гравцю легше потрапити до нас. Ми сподіваємось, що колись знайдемо тут нового Шевченка”.

За свідченням тренерів, щоб мати шанс стати футболістом, дитина має починати грати у 7-8 років.

“Часто самі батьки, на жаль, надто багато вимагають від дітей, які ходять на футбол, – сказав Андреа Кавіккьйолі. – Коли дитина приходить з тренування, батьків цікавить лише результат. Вони рідко цікавляться, що їхній син почуває. Часто також батьки шантажують дітей тренуваннями, мовляв, будуть погані оцінки, не ходитимеш на футбол. Дітям буває дуже важко змиритися з таким ставленням”.

 

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Інформцентри у Львові та Мілані підтримують трудових мігрантів в Італії та їх сім’ї в Україні

Продав людину – отримав два роки… умовно!