in

Ватикану пропонують встановити ялинку з постраждалого від буревію регіону

В італійському регіоні Фріулі-Венеція-Джулія, де нещодавні буревії спричинили значне винищення лісів, хочуть встановити на площі святого Петра у Римі ялинку, яка стане символом завданої шкоди.

 

Про це повідомляє видання Il Messaggero.

 

Звичай встановлювати ялинку на площі святого Петра у Римі був заведений Папою Іваном Павлом II у 1982 році. Щорічно різдвяне дерево привозять або з іншої європейської країни, або з регіонів Італії.

Цього року ялинку для Ватикану має подарувати північноіталійський регіон Фріулі-Венеція-Джулія.

“Ми хотіли б подарувати Папі не звичайне різдвяне дерево, а одну з ялинок, висмикнутих з корінням бурею у нашому регіоні” – розповів Андре Марое, голова місцевої фундації, що опікується лісами, і радник міністерства сільського господарства.

“Ми повинні мати змогу перетворити катастрофу на можливість або хоча б на привід для роздумів. Настає Різдво, і було б приємно подарувати ялинку – символ руйнувань, яких зазнав наш регіон і країна минулого тижня” – сказав він.

Як зазначається, під час негоди в регіоні Фріулі-Венеція-Джулія було знищено щонайменше 100 тисяч дерев.

Видання зазначає, що така ялинка могла б стати черговим Spelacchio – саме таку назву (перекладається приблизно як “облізла” або “обсипана”) отримала минулорічна ялинка, встановлена на площі Венеції у Римі. За два тижні після встановлення ялинка обсипалась і втратила більшість голок, через що стала предметом насмішок серед жителів та гостей міста.

____________________________________________________________

Увага! Повне чи часткове використання матеріалів нашого сайту дозволено лише за письмової згоди редакції.

 

Слідкуйте за найцікавішими новинами Української газети у Facebook.

 

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Таємниця Ватикану: у посольстві знову знайшли людські кістки

Указ про безпеку схвалено Сенатом. Ось як Сальвіні змінить життя іноземців в Італії