in

Землетрус в Італії став найпотужнішим за понад 35 років

Новий землетрус в Італії називають найсильнішим за понад 35 років – з 1980-го.

З магнітудою 6,6 і епіцентром на глибині всього 10 кілометрів, він вразив центральну частину Італії, але люди відчули його по всій країні – від Больцано на півночі до Барі на півдні і у столиці.

“Рим був розбуджений поштовхом, ми вибігли на вулицю, було справжнє відчуття небезпеки,” – передає кореспондентка Євроньюз Ґарденія Треціні. – “Зустріли своїх сусідів там, усі були нажахані. Тепер паніка вщухла. Багато людей в Римі родом з Марке і Умбрії, регіонів, які найбільше постраждали. Телефонні лінії перевантажені. Люди на вулиці намагаються дзвонити своїм рідним, які перебувають у постраждалих районах, щоб переконатися, що у них все гаразд.”

Повідомляють, що десятки людей отримали поранення, значні пошкодження навколо епіцентру землетрусу поблизу міста Норчія, в якому повністю зруйновано головний собор.

“Досі є відчуття нестабільності. Я у будинку, і в мене враження, що земля все ще тремтить під ногами,” – ділиться враженнями Ґарденія Треціні. – “Зараз фактично немає струсів, абажури не коливаються, як це було під час землетрусу, але ще є почуття нестабільності. Наче тіло може відчувати глибокі рухи під землею.”

________________________________________

БІЛЬШЕ НОВИН:

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Гаряча лінія Посольства України для постраждалих від землетрусу у Норчі

Овації організаторам, учасникам та творчим колективам фестивалю “УКРО 2016”