in

Італійський Vogue Accessory вподобав українські гердани

Українські гердани з’явилися на Фейсбук-сторінці Vogue Accessory – щоквартального журналу про світові тенденції модних аксесуарів.

 

Про це VIDIA розповіла Ярослава Келлерманн, авторка бренду Small things count, вироби якого і зацікавили редакторів Vogue Accessory.

Ярослава Келлерманн – українка з Полтави, що нині проживає у Польщі. Виготовленням традиційних прикрас вона займається уже три роки.

“Закохалася у гердани під час поїздки до Львова. З самого початку опановувала техніку станкового ткацтва шляхом проб і помилок. Моєю метою було створення на основі традиційної форми та візерунку сучасної й стильної прикраси. Ювелірною справою ж цікавилася віддавна, зокрема відвідувала курси для золотарів у місті Варшава, випробовувала деякі техніки самостійно”, – розповіла Келлерманн.

Майстриню найбільше надихає народна творчість, зокрема традиційні прикраси, передусім українські, але також італійські, німецькі, угорські, естонські та норвезькі. “Хотілося б не просто зберегти старі зразки, а й створити модерні варіації на їх основі”, – підкреслила вона.

Окрім герданів, Ярослава також виготовляє дукачі й сережки, використовуючи майже невживану сьогодні техніку грануляції.

“Я підписана на італійську версію Vogue Accessory вже два роки. Це авторитетне видання допомагає мені слідкувати за трендами у світі додатків, надихає й мотивує. Тому одного дня я сконтактувала з редакцією сторінки на Facebook і запросила їх відвідати мою сторіночку. У відповідь мені запропонували надіслати кілька фото моїх робіт, що я й зробила. Те, що Vogue Accessory звернули увагу на гердани, означає для мене, що сучасні українські прикраси можуть мати майбутнє не лише в межах України”, – поділилася враженнями майстриня.

_________________________________________

Більше новин:

 

 

 

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Італійський великодній пиріг. Легкий рецепт

Реджо-Емілія. Cім’я українців ховали в домі незаконну зброю