in

Відбувся концерт ансамблю ”Українські барви” в Трієсте

У програмі квартету з України українські народні та авторські пісні, тексти, інструментальна музика, класичні твори, коротенькі обрядові інсценізації

«Українські Барви» – це вокально-інструментальний ансамбль, котрий був створений у Києві у 1999-му році з метою пропагування різножанрової української музичної культури. Упродовж своєї творчої діяльності, квартет розбарвовує весь світ щедрою українською мелодикою та віртуозністю, професійною виконавською майстерністю. США, Канада, Греція, Франція, Німеччина, Польща, Сербія, Чорногорія, Болгарія, Угорщина та інші країни світу, завдяки яскравим виступам колективу, відкривали для себе український колорит та знайомились з найціннішим скарбом нашого народу – його культурним спадком. Так, у 2000,2003,2004 роках були з концертами у Гарвардському та Єльському Університетах (США), виступали для ООН та ін..

Колектив – лауреат та учасник багатьох міжнародних конкурсів, фестивалів, активно концертує.
Зокрема, щорічні концерти «Щасливого Різдва» уже стали традицією і дуже очікуваною подією в Україні, бо поєднують в одному концерті різну музику за стилем, але спільну за настроєм – різдвяно-новорічну (різдвяну музику від класики і фольклору до блюзу і джазу, колядки, щедрівки, народні та авторські мелодії, пісні, інструментальну музику, відомі світові різдвяні хіти). Цю програму теж можемо представити закордонним глядачам.

У сольних проектах, в залежності від програми, ансамбль розростається до великого рок-бенду чи камерного оркестру.
В репертуарі колективу класична музика, український фольклор, музика народів світу, блюзові й джазові композиції, популярна естрадна музика, танцювальні композиції та ін., а також багато музичних експериментів, – часто аранжування українських пісень яскраво забарвлені рок-н-ролом, квік-степом, блюзом, сальсою, джазовими імпровізаціями чи кантрі.

У програмі квартету українські народні та авторські пісні, тексти, інструментальна музика, класичні твори, коротенькі обрядові інсценізації і т.д. В концертних виступах усе це поєднується однією сюжетною лінією, деякими театральними ефектами і сприймається як цільне театрально-музичне дійство. З чотирма учасниками гурту «Українські Барви» можна в одному виступі почути і класичну, і фольклорну, і естрадну музику, і джаз, і неофольк, і ethno fusion.

Ансамбль використовує такі інструменти, як скрипки, кларнет, баян, різноманітні ударні, а також сопілка, басова сопілка, дводенцівка, телинка, зозуля, дримба, банджо та інші. Усі виконавці грають на музичних інструментах та співають.

_____________________________________

Більше новин:

 

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Ангели, щоб врятувати онкохворих

В домі Тото Кутуньо господарює українка