in

Евгена Чолія переобрано Президентом Світового Конґресу Українців

   22 серпня 2013 р. делегати X Світового Конґресу Українців переобрали Евгена Чолія на другий п’ятирічний термін Президентом Світового Конґресу Українців.

 
Евген Чолій є членом Палати адвокатів Квебеку з 1982 р. та старшим партнером однієї з найбільших адвокатських фірм Квебеку – Лавері, де Біллі, яка нараховує понад 170 адвокатів. Його юридична практика включає корпоративні та комерційні судові справи, позови акціонерів, справи банкрутства великих корпорацій, банкові судові справи та колективні позови. Як професійний юрист виступає перед Верховним Судом Канади та перед судами Квебеку різних рівнів.
 
Евгена Чолія спочатку було обрано Президентом Світового Конґресу Українців у 2008 р. Під час своєї першої каденції він присвятив багато часу, щоб просувати євроінтеграцію України, а також людські та національні права українців незалежно від країни їх проживання.

СКУ є міжнародною координаційною надбудовою українських громад у діаспорі, що представляє інтереси понад 20 мільйонів українців. СКУ об’єднує в своєму складі українські організації із 33 країн та підтримує зв’язки з українцями ще 14 країн. Заснований у 1967 р. як неприбуткова організація, у 2003 р. СКУ був визнаний як неурядова організація зі спеціальним консультативним статусом Економічною та соціальною радою Організації Об’єднаних Націй.

Ukrainian World Congress

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Шкільна освіта в Італії

Indipendenza dell’Ucraina, in città pronti per festeggiare