in

Заробітчани, повертаючись з Заходу, не можуть звикнути до України

Українці, які повертаються після тривалого проживання за кордоном, часто не можуть сприйняти українську дійсність, замикаються в собі, мають значні труднощі в порозумінні з родинами, оточуючими.

 

28 травня у Львові, у конференц-залі собору святого Юра, відбулася зустріч мігрантів та представників їхніх родин. Такі зустрічі для сприяння реінтеграції в українське суспільство відбуваються щомісяця впродовж останніх трьох років, повідомляє ZAXID.NET.

Як розповіла представниця спільноти «Пієта» з Івано-Франківська, люди, які повертаються з-за кордону, часто не можуть сприйняти українську дійсність, замикаються в собі, мають значні труднощі в порозумінні з родинами, оточуючими. Долати цей бар’єр і допомагають такі зустрічі.

Для підняття духу мігранти здійснюють прощі до святих місць, щоразу обираючи інший маршрут. Сьогодні люди з Івано-Франківська, Долини, Калуша, Львова, Винників вирушать в Страдч.

Також проводиться збір коштів на спорудження пам’ятника мігрантам, який хочуть встановити на початку Хресної дороги у Зарваниці. Він має свідчити про те, що мільйони українців не з примхи, а в силу складних життєвих обставин були вимушені покинути рідні домівки, поїхати закордон на заробітки.

http://www.unian.net

 

Читайте також:

Пам’ятник заробітчанам встановили на Закарпатті (Відео)

У Колочаві відкрито перший в Україні пам’ятник заробітчанам

На закарпатській Міжгірщині з’явиться пам’ятник заробітчанину

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Минають вже роки…

Продовжено термін подання декларацій про прибутки за 2010 рік