in

Зоряна Белей – українська красуня перемогла в конкурсі “Miss badante Web — 2021”

В Італії уже 7 років поспіль проводиться дещо незвичний конкурс – “Miss badante”.

На участь у ньому запрошуються красуні, незалежно від віку, чи національності, з основною умовою: конкурсантки повинні працювати у секторі домашнього господарства (доглядальниці та домашні працівниці).

Захід має наметі дати жінкам, які працюють в італійських сім’ях, розважитися та відчути себе королевами. А ще – привернути увагу суспільства до їх важливої, часто непоміченої, чи недооціненої праці.

Цей конкурс висвітлюють не лише локальні видання, для прикладу – «Romatoday», але й у провідні загальнонаціональні газети рівня «La Reppubblica».

Цьогоріч, на нього вперше запросили українок, і наші красуні одразу зайняли найвищі сходинки п’єдесталу.

У відділенні конкурсу “Miss badante Web – 2021” із великим відривом перемогла франківчанка Зоряна Белей.

Нашу красуню запрошували до участі на очному змаганні красунь, фінал якого проходив у місті Чівітакастелана, та в цей час вона була у відпустці в Україні, тому, змогла позмагатися лише в онлайн-змаганні.

Зоряна розповіла про своє життя в Італії та участь у конкурсі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Андреа Бочеллі заспівав дуетом із Катериною Царьковою під акомпанемент бандури

З медсестри у доглядальниці

В Італію Зоряна приїхала у 28 років. Від тоді ця країна стала її другою домівкою. Вона живе у місті Каттоліка, що у регіоні Емілія Романія.

«За освітою я медсестра та психолог, пропрацювала в Івано-Франківській обласній лікарні хірургічною медсестрою понад 10 років.

Оскільки наші дипломи невизнані в Італії – почала працювати доглядальницею людей похилого віку: баданте, і працюю до цього часу.

Про роботу доглядальниці

Щоб здійснювати цю роботу, потрібно мати добре серце, терпіння та велику повагу до людей літнього віку, Ці якості мені притаманні. За 7 років праці в Італії, я тільки один раз змінила роботу через смерть роботодавця.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В Італії греко-католики з вересня переходять на “католицький” календар

Про рішення взяти участь у конкурсі

Про конкурс я дізналася випадково, гортаючи сторінки інтернету. Залишався тільки один день до закінчення реєстрації. Тому, я поспішила і цього ж вечора написала організаторам: “Доброго вечора. Я – Miss badante-2021” (Сміється Зоряна).

Отримавши анкету та фото, організатори запросили мене у Рим на фінал конкурсу. Я обрала онлайн конкурс, тому що в цей час була в довгоочікуваній відпустці в Україні, а інакше я б обов‘язково поїхала в Рим!

Це й усе…

Я нікому про це не говорила, адже мало вірила що увійду навіть в першу 15-ку фіналістів!

Про перемогу

Коли прийшло повідомлення, що я – у фіналі, то не повірила, розповіла тільки мамі. Я і не думала що стану переможницею.

І ось довгоочікуваний фінал. Я і моя донечка були вдома коли прийшло повідомлення: «Вас обрано “Miss badante web Italia-2021!”

… І тут емоції взяли своє… Перші 5 хвилин я стояла з відкритим ротом, а доня не розуміла що відбувається. Коли розповіла їй, ми обоє раділи як малі діти! Приємно отримати статус «miss» в Італії.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Українців в Мілані запрошують приєднатися до гурту народного танцю

І на закінчення

І рада що завдяки конкурсу, є нагода наголосити на важливості цієї професії для італійських родин.

А українцям, які як і я працюють доглядальницями, хочу побажати терпіння, витримки, здоров’я. Любіть і поважайте один одного. Тут, на чужині, хто як не ми можемо підтримати одна одну.
Дякую всім хто голосував за мене, ви подарували мені свято.

Маріанна Сороневич

Вас цікавлять новини для українців в Італії? Лайкніть сторунку у  Facebook, або в Instagram та слідкуйте за майбутніми публікаціями.

Questa immagine ha l'attributo alt vuoto; il nome del file è soronevych.-1024x315.png
Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 42 Середній: 4.2]

Прокуратура в Італії просить Telegram заблокувати чат антивакцинаторів

“Дві ріки, дві Столиці”. Рим і Київ поєдналися в мистецтві