in

Україна і Реджо-Калабрія побратаються

Почесне консульство України в Калабрії відзначає річницю своєї інавгурації дружньою зустріччю науковців та бізнесменів.

 

26 червня в місті Реджо-Калабрія, за адресою la Sala dei Lampadari di Palazzo San Giorgio, що на площі Італія, відбудеться симпозіум “Відносини між Калабрією і Україною в контексті євро-середземноморського співробітництва”.

Захід приурочений до річниці відкриття дипломатичного представництва, організований Почесним консульством України в Калабрії у співпраці із Торгово-промисловою палатою Реджіо Калабрія та Університетом для іноземців «Данте Аліг’єрі».

Симпозіум відкриє почесний консул у Калабрії пан Сальваторе Федеріко. Далі слово візьмуть Посол України в Італії Георгій Чернявський; ректор університету «Данте Аліг’єрі» професор Сальваторе Белінго, проф. Констянтин Балабанов, ректор Державного маріупольського університету; доктор Антоніо Каріді, асесор у питаннях виробничої діяльності у Реджо Калабрія; доктор Лучіо Даттола, президент Торгово-промислової палати Реджіо Калабрія; Генадій Чігіков президент Торгово-промислової палати Донецька; Марко Тосон, італійський підприємець, оперуючий в донецькому регіоні ;президент Регіону Калабрія Джузеппе Скопелліті та ін.

На завершення засідання будуть підписані угоди співробітництва між Торгово-промисловими палатами Калабрії та Донецька, та університетами «Данте Аліг’єрі»та Маріуполя.

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Закордонним українцям пенсія не світить, бо вони – не електорат?

Рада відмовилася врегулювати діяльність фірм-посередниць при виїзді за кордон