in

Українську бандуристку відзначили двома престижними преміями в Італії

Останній час став багатим на події для Катерини Царькової: українську бандуристку відзначили в Італії двома престижними міжнародними преміями.

Українська душа починає співати, коли чує мелодію бандури. Бандуристка Eka Caterina популяризує цей інструмент в Італії, демонструючи співочу душу нашого народу.

Музичний шлях під мелодію бандури

Eкa – це сценічне ім’я Катерини Царькової із Запоріжжя.

З 6-ти років вона навчалася грі на фортепіано, а далі – перейшла у клас бандури і вокалу. Училася в музичному училищі, пізніше – в Київському національному університеті культури і мистецтв.

У складі тріо музичного училища “Хортиця” зайняла 2 місце на національному конкурсі “Дзвени, бандуро”. У 2007 році виграла конкурс “Караоке на Майдані” в Запоріжжі, а потім взяла участь в фіналі музичного телешоу “Шанс”.

Зараз музикантка викладає вокал і фортепіано у музичній школі при Академії Лізард у Флоренції та мріє відкрити кобзарську школу.

В Італії бандуристка створила групу Еkа Project з якою бере участь в культурних заходах та театральних виставах. Дівчина виконує традиційні українські пісні, перекладені італійською, щоб розповісти суть і душу свого народу.

Читайте також: Українка очолила знаменитий оперний театр в Болонії

Визнання в Італії

Останній період став багатим на події: українську артистку відзначили двома міжнародними преміями “Napoli Cultural classic” та “Celebrity Awards”.

Вперше, за 16 років від заснування, стати лауреатом премії “Napoli Cultural classic-2021” удостоїлася артистка з України. Eка отримала нагороду в номінації «Міжнародна музика» за те, що «своєю творчістю дарує всьому світу традиційні українські пісні, розповідає про любов до Батьківщини та несе надію на краще майбутнє».

Celebrity Awards – є однією з найважливіших італійсько-українських нагород у сфері сучасного мистецтва.
Щороку нею відзначають професіоналів, які досягли успіху, або зробили вагомий внесок у розвиток культури, мистецтва, музики, дипломатії та навколишнього середовища.

У 2021 році цією нагородою відзначено Катерину Царькову за те, що її музика єднає культури двох народів.

Читайте також: Зоряна Белей – українська красуня перемогла в конкурсі “Miss badante Web — 2021”

Висока виконавська майстерність у поєднанні з винятковими вокальними даними, дозволяє Еці гідно презентувати українську народнопісенну культуру та сучасне музичне мистецтво на теренах Італії.

Маріанна Сороневич

Вас цікавлять новини для українців в Італії? Лайкніть сторунку у  Facebook, або в Instagram та слідкуйте за майбутніми публікаціями.

Questa immagine ha l'attributo alt vuoto; il nome del file è soronevych.-1024x315.png
Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 29 Середній: 4.9]

Вистежив і розправився: в Італії ексбойфренд вбив жінку, яку ЗМІ помилково назвали українкою

Заарештовано українця, що намагався нелегально вивезти в ЄС у вантажному бусі 41 людину