in

Українці готуються до святкування Дня матері-2016 у Римі

Черговий День Матері в Римі запланований на 29 травня 2016 р., який організовується у форматі фестивалю дитячих та юнацьких українських колективів Італії під гаслом «Подаруй матусі радість!». До участі у фестивалі сердечно запрошуємо українські дитячі та юнацькі колективи в Італії (до 17 років).

У зв’язку з тим, що друга неділя травня – це Провідна неділя, тому День Матері відбудеться 29 травня 2016 р.

Організаторами Свята матері є: Апостольська візитатура, Товариство св. Софії, Патріарша катехитична комісія УГКЦ.

Сердечно запрошуємо до спільного творення свята українські дитячі та юнацькі колективи Італії. Учасники концерту будуть мати нагоду привітати найдорожчих матерів, рівно ж виявити свої таланти та здобутки, засвідчивши свою культурну та духовну ідентичність.Про свою участь в програмі просимо повідомити до 25 січня 2016 р., заповнивши анкету, розраховуючи на виступ до 10 хв. Анкети слід надсилати на Секретаріат Апостольського візитатора. Контактні дані та анкету учасника  можна знайти тут.

Колектив просимо подати точну назву твору (пісні чи танцю), кількість учасників. Звертаємо Вашу увагу на те, що твори повинні бути лише українських авторів.

Важливо: просимо дотримуватися термінів подання заявки на участь у фестивалі, оскільки 26 січня 2016 р. відбудеться засідання Оргкомітету, який розгляне детально програму, беручи до уваги тематику творів. Організаційні питання та програму зареєстрованим учасникам буде подано до відома.

Щиро запрошуємо спільно пережити цей чудовий День Матері в молитві, радості, любові, творчо розділивши з матерями свої таланти.

___________________________________________________

Більше новин:

 

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Українців в Італії та Іспанії закликають долучиться збірки на гуманітарні потреби України, оголошеної Папою Франциском

П’ять швидких і оригінальних способів зробити красиві крашанки