in

Юні ужгородці представляли Україну на Міжнародному конкурсі хорових колективів в Італії

   Хор учнів старших класів Ужгородської дитячої музичної школи № 1 ім. П.І.Чайковського представив Україну на конкурсі хорових колективів “Королева Адріатики-2014 ” у м.Каттоліка (Ріміні, Італія)

Хор ужгородських учнів представляв Україну на Міжнародному конкурсі хорових колективів в Італії (ФОТО)

З 1 по 5 травня хор учнів старших класів Ужгородської дитячої музичної школи № 1 ім. П.І.Чайковського під керівництвом Олени Тимчик  з успіхом представив Україну на Міжнародному конкурсі хорових колективів  у м.Каттоліка , Італія.

Хор з Ужгорода був єдиним представником з України серед 11 хорових колективів з Італії, Польщі, Чехії, Росії, Білорусії. Колектив презентував італійскому глядачеві не тільки твори світової класики: Б.Галуппі, Р.Шумана, а і твори українських композиторів – Ф.Колесси та В.Гогенко. До речі, твір на сл. Ліни Костенко, муз. Валентини Гогенко “Ласкавий липень”  найбільш сподобався  міжнародному журі, яке очолював хоровий диригент з Литви, професор Роландас Даугела.

Всі конкурсні прослуховування відбувалися у Teatro della Regina у м.Каттоліка. Хор з Ужгорода також  взяв участь у  концерті в Кафедральному Соборі  у м. Сан-Лео.

Щоденні репетиції хору, концерти доповнювали цікаві екскурсії у місто будапешт, Республіку Сан-Маріно, місто Ріміні і, звичайно, яскраві емоції  від знайомства з Венецією.

http://zakarpattya.net.ua/

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Рим єднає своїх жителів

Україна побила рекорд за кількістю фільмів у Каннах