in

Телевізійний проект телеканалу 1 +1 «Міняю дружину» шукають героїв серед українців в Італії

Це проект на межі реаліті – шоу і документального фільму. Кожна сім’я – унікальна та особлива по-своєму. Різні батьки по-різному виховують дітей, планують сімейний бюджет, проводять вільний час, розподіляють між собою побутові обов’язки, ведуть домашнє господарство. Поділитися цим досвідом з іншою сім’єю, а також познайомити її з сімейними, національними, релігійними традиціями, притаманними тільки вашій сім’ї – і є мета даного проекту. Якщо ви відкриті до нового, готові дати поради іншим по вихованню дітей або ведення домашнього господарства, хочете щось змінити у власній родині на краще або придбати нові сімейні традиції – це шоу саме для вас.

Керівництво проекту запрошує до участі в проекті мам, разом зі своїми сім’ями, які хочуть поділитися своїм життєвим досвідом і не бояться приміряти на себе роль домогосподарки в іншій родині, в іншій країні.

Головні вимоги – повна сім’я і хоча б одна дитина не старша 18 років.

Зйомки тривають 7 днів. 6 днів в сім’ях – три дні за розкладом і статуту приймаючої родини, наступні три дні за правилами, встановленими нової мамою і останній, сьомий день – так званий «круглий стіл” – день зустрічі сімей на нейтральній території, у Києві (тато приїжджає забирати маму , поділитися враженнями, обговорити важливі і цікаві моменти обміну).

У будинку постійно працює знімальна група в кількості 4 чоловік.

Ми несемо відповідальність за наші сім’ї, тому із мамами цілодобово знаходяться наші редактори. Для цього приймають сім’ям необхідно надати одну кімнату для відпочинку мами і редактора.

Потрібно, щоб родина говорила українською або російською мовами. Можливо, мама буде родом з України.

Всі витрати по переміщенню компенсує телекомпанія. Питання, пов’язані з роздільною здатністю зйомки програми поза будинку приймаючої сім’ї також вирішує телекомпанія «Студія 1 +1».

За участь у проекті сім’ї отримують по 8000 гривень (приблизно 1000 доларів).
У разі потреби, ми готові надати розширену інформацію з будь-якого аспекту знімального процесу.

Зацікавлених просимо писати на адресу soronevych@libero.it

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

На італійських курортах заборонено будувати замки з піску, годувати голубів і пірнати

У Римі атестували українську школу