in

Українці повертаються до урн, щоб обрати нового Президента

Українці в Італії голосуватимуть у трьох закордонних виборчих дільницях, розташованих в українських дипломатичних представництвах у Мілані, Римі та Неаполі.

Консульський відділ Посольства України в Італії у Римі, на вулиці Монте Прамаджоре, 13 (Via Monte Prammaggiore, 13, Roma);

Генеральне консульство України в Мілані, на вулиці Людовіко ді Бреме, 11 (Via Ludovico Di Breme, 11, Roma);

Генеральне консульство України в Неаполі, на вулиці Дж.Порціо, 4, Діловий Центр, ізола Б3 (Via G.Porzio, 4, Centro Direzionale, isola B3, Napoli).

Для того, щоб реалізувати своє конституційне право виборцю слід з’явитися на закордонну виборчу дільницю від 8.00 до 20.00 із посвідченням особи для виїзду за кордон (закордонним паспортом), а також мати документ, що засвідчуватиме їх перебування на території Італії у момент голосування (Перелік документів є гнучким. Для туристів, наприклад,  достатньо пред’явити квитанцію із готелю). Ті, хто не володіє італійськими документами, зможуть написати відповідну заяву.
Внести ім’я у списки виборців можливо в день голосування, але не пізніше ніж за годину до закриття виборчої дільниці. У вирішальному турі можуть взяти участь і ті, хто не голосував у першому.
У першому турі ЦВК надіслало недостатню кількість  бюлетенів на виборчі дільниці у Рим та Неаполь. Через це частина виборців не змогла віддати голос за «свого» кандидата. Сподіваємося що цього разу така ситуація не повториться.

Маріанна Сороневич

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Продовжує лунати українська коляда

Вибори президента України: пам’ятка виборця