in

Генеральне консульство України в Мілані видало «Довідничок українця в Італії»

За ініціативою Генерального консульства України в Мілані з метою поліпшення інформаційно-роз’яснювальної роботи серед громадян України, які проживають або перебувають в межах консульського округу установи, видано довідкову брошуру «Довідничок українця в Італії».

Окрім корисної довідкової інформації суто консульського спрямування, у збірнику вміщено коротке повідомлення пізнавального характеру, також і для італійських громадян. Зокрема, стисла розповідь про Італію та iталійську культуру в Україні, а також таблиця з назвами областей та обласних центрів України та їх транскрипція латиницею, що має полегшити завдання анаграфічних підрозділів міцевих муніципалітеті в при реєстрації тимчасового місця проживання українського громадянина в Італії, знявши проблему різночитань.

У довіднику окремо роз’яснюється порядок звернення громадян до Генерального консульства України в Мілані, вказуються межі консульського округу установи, а також містяться адреси та телефонні номери Посольства італійської Республіки в України, Посольства України в Італії, консульського відділу ПУ в Римі та Генерального консульства України в Неаполі.
Видання здійснене за підтримки міланської агенції ритуальних послуг «Етерніта» накладом 5000 примірників з метою його безкоштовного поширення серед громадян України.

 

Консул ГК України в Італії Р.Фуфалько,

упорядник довідника

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Рейтинг Італії: недовіра інвесторів і свідчення кризи єврозони

Оформлення довідки про шлюбну правоспроможність для одруження за кордоном