in

У Неаполі відбулося музичне шоу «Просили мама й тато до нас на весілля»

Захід пройшов у постановці українсько-італійської культурної асоціації «Розмай», у співпраці із театральною групою «Берегиня» з Риму, яка органічно вписувалася й урізноманітнювала програму, «розмаївці» запропонували гостям побувати на поліському весіллі. У своєму шоу вони відтворили справжні його традиції. Захід проходив 29 травня під патронатом мерії міста, у Неаполі, у театрі Сан Фердінандо.

 

Українські та італійські гості побачили як колись на Волині гуляли весілля, сватали молоду, як благословляли батьки своїх дітей, почули переспіви весільних свах, а також жарти та розваги молоді. А ще побачили як на Волині ділять весільний коровай. Адже українське весілля – це сакральний обряд, який в усі часи мав величезне значення у долі двох закоханих, у долі двох родин. Шоу «Розмаю», як завжди, виявилося надзвичайно «живим», цікавим та професійним. Адже режисером, автором та постановником програм колективу є освічена й високопрофесійна скрипалька Наталія Тарасюк (на фото з чоловіком Маріо Андреотті). Своїми «срібними» голосами публіку радували вокалісти – лауреати музичних конкурсів і фестивалів – Анжела Неродик, Іванна Сосовська, Ольга Фролова, Ірина Ковпак, Вадим Кужелюк, Наталія Тарасюк. А віртуозні музики – бас-гітарист Сергій Князев, баяніст Віктор Алексійчук, саксофоніст та сопілкар Сергій Крамарюк, ритм-гітарист Михайло Гарчишин, скрипалька Наталія Тарасюк – підсипали публіці «герцю та перцю».

Вже стало доброю традицією асоціації «Розмай» організовувати благодійні заходи. Щоразу кошти від музичних шоу асоціація перераховує Волинському обласному спеціалізованому будинку дітей-інвалідів (профіль ураження ЦНС) та сиріт. Цього разу асоціація передала українським знедоленим діточкам одяг та взуття: всього – 26 -ти дітям від 0 до 4 років.

На запрошення театру «Берегиня», гурт «Розмай» виступатиме третього липня у Римі з програмою «Просили вас мама й тато до нас на весілля».

Наталія ІВАНИШИН

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Іноземець, який нелегально в’їхав на територію Італії, навіть якщо він проживає з сім’єю, може бути видворений з країни

Заробітчани за I квартал послали в Україну 1,25 млрд дол