in

Роман Ваврик : „Для La Casa della Posta 2012 – це лише початок”

   Роман Ваврик, власник та засновник La casa della Posta, міжнародної  компанії перевезень, в своєму інтерв’ю Українській  Газеті розказує про  бачення Пошти та плани на наступний, 2013 рік

– Романе, розкажіть нам будь ласка, чим займається La Casa della Posta в Італії
– La casa della Posta  виконує всі стандартні поштові функції, проте зараз концентрує свою увагу на напрямі Україна-Італія. Ми прагнемо надати нашим клієнтам весь спектр поштових послуг, здійснюємо забір, перевезення, замитнення, розмитнення,  а також кінцеву доставку пошти «до дверей». Окремим видом нашої діяльності є так звана «легалізація» поштових перевізників в Італії. З нашою допомогою вони можуть перевести свою діяльність в абсолютно законне русло. Нашим клієнтам ми допомагаємо з оформленням всіх поштових дозволів та ліцензій для уникнення проблем в дорозі чи на кордоні. А розмитнюють вони свою пошту безпосередньо у нашому відділенні митниці в Стрию.

– Хто може скористатися  послугами La Casa della Posta?
– Нашими основними партнерами є «бусники», про яких я вже згадував раніше. Зараз мабуть половина нелегальних перевізників відмовляється працювати за «старою схемою» – невигідною для гаманця та нервів. Ми цілком легально допомагаємо їм налагодити бізнес  та уникнути проблем з владою. Також нашими клієнтами є  інтернет-магазини. Маємо широку мережу  автомагістралей,  тому замовлені товари покупець може отримати дійсно швидко. А ще й бути впевненим у їхній  якості, адже працюємо   лише з перевіреними  часом інтернет-магазинами. В  наступному році  і самі розвиватимемо доставку товарів он-лайн, тому скористатись нашими послугами зможе не лише юридична, але й фізична особа.

– Яким чином можна стати Вашим партнером?
– Дуже просто, варто лише звернутись в наш офіс за телефоном +380503885625, або ж домовитись про зустріч, надіславши повідомлення на електронну скриньку bogdan@globexpost.com. Наші менеджери дадуть фахові відповіді на всі запитання, які турбують перевізників. Люди, які звикли працювати роками нелегально цікавляться абсолютно всім, адже ми пропонуємо їм щось абсолютно нове. Вони побоюються, а  то і не дивно, роки залякувань місцевими авторитетами та суворою італійською владою даються взнаки. Але коли бачать реальні документи та фахову підтримку, страхи зникають.

– Які переваги співпраці з La Casa della Posta?
– Про це можна говорити багато, адже створюємо для наших клієнтів максимально зручні умови та сервіс найвищого ґатунку. Але  якщо бути лаконічними, то першою нашою перевагою є наявність відділення поштової Митниці, колектив професіоналів, які вже не один рік працюють в Пошті і ціни звісно, це теж не останній фактор. У нас немає єдиного тарифу на послуги, адже ціна вираховується в залежності від обсягів та частоти відправлень. Якщо підсумувати, то наші клієнти   отримують стабільного партнера з вигідними   цінами  на розмитнення (адже згідно Митного кодексу України, поштові відправлення не підлягають сплаті митних платежів), а  також  гарантію того, що наприкінці маршруту їх не зупинить «доброзичлива поліція страдале», або не оштрафують за відсутність дозволів на перевезення. Старі закони ринкового успіху розповсюджуються і на пошту, комбінація «якість+ціна» є нашою основною перевагою.

– 2012 став роком народження Вашої компанії. Які основні  здобутки в 2012 та   плани на наступний рік?
– Протягом року ми багато працювали: налагоджували роботу офісу , мережі постачання, були в постійному  пошуку  ідей та  оптимальних схем роботи. Що скажеш – починати завжди важко. Зараз, коли оцінюємо зроблене, задоволені. За неповний рік досягнути вдалось дійсно багато. Ми організували щоденну роботу, стабілізували всі процеси, а також знайшли багато партнерів,  які хочуть з нами працювати. Проте зупинятись  не можна, багато ідей ще потрібно реалізувати, багато задумів чекають на своє здійснення . Відчуваю постійний неспокій , тому розумію, що для La Casa della Posta 2012 – це  лише початок!

Розмовляла Олеся ЗОЗУЛЯ

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Ольга Пояркова: «Люблю дарувати людям радість»

Проживання в країнах ЄС з італійським пермессо