in

Глава УГКЦ запрошує до on-line спілкування українських трудових мігранті

Глава УГКЦ Блаженніший Любомир Гузар запрошує українських трудових мігрантів з усього світу до on-line спілкування за посередництва міграційного порталу Навігатор 26 березня об 11 год.

Як повідомила УКРІНФОРМу прес-служба УГКЦ, веб-конференція продовжиться акцією збору пропозицій “Церква разом з мігрантами”. Її метою є підготовка питань та рекомендацій щодо можливостей Церкви у служінні мігрантам для цьогорічного Патріаршого Синоду, який збере єпископів УГКЦ з усього світу на початку вересня 2010 року.

Нині за межами України перебуває близько семи мільйонів українців. Серед них, як стверджують в УГКЦ, чверть її пастви, а відтак є всі підстави говорити про Українську греко-католицьку церкву як про церкву мігрантів. Останні соціологічні дослідження української трудової міграції (результати презентовані у червні 2009 р. Карітасом України за участі Комісії УГКЦ у справах мігрантів) засвідчують значну невідповідність між духовними потребами мігрантів та душпастирським служінням, яке для них здійснює УГКЦ. Врегулюванню цих невідповідностей і має покласти початок віртуальне спілкування глави УГКЦ з паствою.

http://www.ukrinform.ua/

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Заробітчани переслали в Україну рекордну суму

Італія екстрадувала в Україну вінничанина