in

Світові зірки “Ла Скала” представлять в Україні нову концертну програму

Світові зірки “Ла Скала” представлять в Україні нову концертну програму. Про це в прес-центрі РБК-Україна заявила міжнародна оперна співачка “Ла Скала” Етері Ламоріс.


Вона нагадала, що в грудні 2009 р. “Ла Скала” вже проводив свої концерти в Україні.

“Цього разу ми презентуємо абсолютно нову програму. Вона складена з італійських хітів – всесвітньо відомих арій. Це складе першу частину нашого концерту. Друге відділення складатиметься з популярних пісень – неаполітанських, пісні з Бродвею, дуже відомих. Для наших співаків це також було сюрпризом. Вони зазвичай звикли співати оперний репертуар. Але, вони щасливі, що можуть і в цьому відношенні себе показати. Практично всі твори – італійські”, – сказала вона.
Е.Ламоріс також підкреслила, що головна мета концертів – популяризація оперних творів. “Найголовніша наша мета – бути дохідливими для будь-якої категорії публіки, щоб класика не втратила публіку. Це дуже важливе питання”, – наголосила Е.Ламоріс.

У свою чергу, представник компанії Incocentre – Music Production Management Сергій Кирія додав, що в липні – серпні цього року “Ла Скала”презентуєт свою нову програму в Криму.

Нагадаємо, 19 квітня в Києві відбудеться концерт “Ла Скала” в Києві, а 21 квітня – в Одесі. У концерті візьмуть участь – Крістофер Робертсон (баритон) США, Маріо Маланіні (тенор) Італія, Етері Ламоріс (сопрано) Іспанія, Анна Ріта Гемамбелла (меццо – сопрано) Італія, Матс Лільефорс (диригент) Швеція.

http://www.rbc.ua

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Легалізація: до фінішу ще далеко

Дозвіл на приїзд сезонних працівників готовий до публікації