in

Біатлоністи студентської збірної України здобули “срібло” та “бронзу” на Універсіаді-2013 в Тренто

   Відразу дві медалі здобули українські біатлоністи в чоловічому спринті на Всесвітній Зимовій Універсіаді у Тренто (Італійська Республіка).

15 грудня 2013 року на XXVI Всесвітній зимовій Універсіаді розіграно комплект нагород у спринтерській гонці біатлоністів на дистанції 10 кілометрів зі стрільбою на чотирьох вогневих рубежах.

Українські студенти виступили відмінно – відразу п’ятеро представників студентської збірної, сформованої Комітетом з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України, фінішували у ТОР-10, а двоє з них   зійшли на п’єдестал пошани. Найкраще в українській команді пройшов дистанцію представник Львівщини, який розбивши всі десять мішеней, приніс до «синьо-жовтої» скарбнички другу срібну медаль.

Студент Львівського державного університету фізичної культури, майстер спорту Віталій Кільчицький (спорттовариство «Україна») зумів безпомилково відпрацювати на вогневих рубежах, що дозволило йому фінішувати другим, слідом за сербом Міланко Петровичем, якому стати чемпіоном Універсіади-2013 не завадили навіть три промахи. Відставання 25-річного галичанина від переможця склало всього 3,5 секунди.

Бронзову медаль завоював Дмитро Підручний з Тернопільського національного педагогічного університету імені В.Н. Гнатюка (спорттовариство «Колос»).

Перша десятка наполовину складалася з українців: крім Віталія Кільчицького і Дмитра Підручного, непогані результати показали Дмитро Русинов (Національний університет з фізичного виховання та спорту України), Руслан Ткаленко (Сумський педагогічний університет імені А. С. Макаренка) та Артем Тищенко (Чернігівський національний педагогічний університет імені Т. Г. Шевченка). Такі результати студентів-спортсменів дають непогані перспективи на гонку переслідування, що пройде 16 грудня 2013 року.

 

Нагадаємо, що в Універсіаді-2013 бере участь майже 10 000 студентів-спортсменів з 162 країн світу. Студентська збірна України налічує майже дев’яносто юнаків і дівчат, які представляють двадцять вітчизняних вищих навчальних закладів.

 

Довідково

Технічні результати: XXVI Всесвітня Зимова Універсіада-2013. Тренто (Італійська Республіка). Біатлон. Чоловіки. Спринт. 10 кілометрів.

1. Міланко Петрович (Республіка Сербія) – 25:29.5.

2. Віталій Кільчицький (Україна) – +3.5.

3. Дмитро Підручний (Україна) – +8.7.

6. Дмитро Русинов (Україна) – +27.2.

9. Руслан Ткаленко (Україна) – +34.5.

10. Артем Тищенко (Україна) – +37.0.

17. Іван Моравський (Україна) – +59.1.

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Євромайдан-Рим (22.12.13)

Олімпійська призерка з України хотіла скоїти самогубство в італійській в’язниці