in

Українська школа ”Престиж” у Римі запрошує дошкільнят і школярів

Ознайомтеся із навчальними курсами, які пропонує українська школа у Римі, для дітей та дорослих

 

В Італії тепер престижно відвідувати українську школу, вивчати українську мову та ще й отримувати державний документ (табель та Атестат зрілості). Українська школа «Престиж» є найпершою в Італії. Навчання відбувається по суботах, в приміщенні італійської загальноосвітньої школи в центрі Риму. Це є додатковим стимулом для дітей ставитися до навчання серйозно. Ми щороку намагаємося покращити умови навчання, вибрати таке приміщення, яке б відповідало нормам безпеки, вимогам навчального процесу та найкращому розвитку дітей. У школі є чудовий театр, гімнастичний зал та спортивна площадка.


Завдяки угоді з Міжнародною Українською школою МУШ, створеної при Міністерстві Освіти України учні школи мають можливісь отримувати табелі та Атестати зрілості про закінчення середньої освіти та поступати у вищі навчальні заклади України на загальних підставах. Багато представників української молоді ще не обрали у якій країні жити в майбутньому, тому такий документ не втрачає своєї актуальності. Двічі на рік, для атестації школярів, з Києва приїзджає державна комісія МУШ. До цього відповідального моменту учнів готує колектив професійних педагогів, з досвідом роботи і в Україні, і в Італії.

Дякую педагогічному колективу нашої школи за їх волонтерську роботу. Вони є тими, хто зберігає українську ідентичність на теренах Італії. Наші учні мають додаткові переваги над їх однолітками. Вони є носіями двох культур, двох мов. Безперечно це допоможе їм як для особистого розвитку, так і для майбутньої професійної діяльності.

При школі працює дитячий садок, який виконує функцію підготовки до наступного навчання у першому класі. Щороку кількість дітей, народжених в Італії в українських та змішаних сім’ях, зростає. Батькам таких малюків потрібно робити особливий акцент на тому, щоб вони не забували свою рідну мову та культуру.

У 2015 – 2016 навчальному році у школі відкриються курси української, як іноземної для дітей та дорослих, продовжуватимуться курси італійської для інозеців з можливістю отримання сертифікату Європейського рівня А 2 для постійного дозволу на проживання в Італії, а також комп’ютерні курси та курси хореографії, завдяки яким учні з успіхом виступають на міжнародних римських святах за межами школи.

Новинкою у наступному році буде курс “Тутор” для тих учнів, які проживають далеко від Риму чи працюють та вчаться в італійських школах в суботу і не можуть відвідувати українську школу. Таким чином, для них буде організований інтенсивний курс у неділю один раз в місяць та тиждень занять на канікулах з персональним тутором.

Ще однією важливою новиною є можливість заочного навчання в українських професійних коледжах після 9 та 11 класів, які надають можливість паралельно з навчанням в загальноосвітній школі здобути спеціальність у сферах туризму, дизайну, інформатики, медицини, економіки та комерції.

Для батьків – окрема подяка. Їх наполегливість та розуміння важливості навчання в українській школі, є вирішальними. Нехай наших дітей у майбутньому чекають завжди мирне небо та підтримка дорослих.
Чекаємо вас у школі. Вчитись – це престижно!

Всіх віртуальних друзів запрошуємо відвідати наш новий сайт Української школи “Престиж” у Римі: www.scuolaucrainaroma.it та сторінку Facebook: scuolaucrainaroma.
Додаткову інформацію про діяльність школи, коледжу та дитячого садочку у Римі можна отримати за телефонами: 3397584432, 3280040017, tanya.kuzyk@yahoo.it

Засновник та директор школи Тетяна Кузик

Список усіх українських шкіл в Італії знайдете ТУТ.

________________________________________

Більше новин:

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 1 Середній: 5]

В Тернополі незабаром запрацює аеропорт

10 харчових продуктів для швидкого спалювання черевного жиру