in

Вірні УГКЦ в Італії матимуть нового пасторального координатора

Постійна Рада Єпископської конференції Італії призначила Пасторальним координатором для українців в Італії о. Володимира Волошина, душпастиря громад УГКЦ центрально-італійських міст Флоренції та Прато, приналежного до клиру Львівської Архиєпархії УГКЦ.

 

Раніше це служіння виконував о. Марко Ярослав Семеген.

Національний координатор для душпастирства в Італії вибирається з поміж духовенства окремої іноземнної Церкви, до якої належать іммігранти, та призначається за згодою Глави даної Церкви Єпископською конференцією Італії для співпраці із Фундацією “Мігрантес”, передає УГКЦ в Італії.

Читайте також: Зустріч Папи і Патріарха: коли релігія переплітається із геополітикою

Фундація “Мігрантес” – інституція Єпископської конференції Італії, яка займається пасторальною опікою як для італійських емігрантів в різних країнах, так і для іноземних іммігрантів в Італії. Як відомо, в Італії на сьогоднішній день діють понад 140 душпастирських осередків для українських іммігрантів. Ними опікується Апостольський Візитатор.

Додамо, що першим Національним координатором душпастирства для Українців в Італії з 2002 по 2005 рік був світлої пам’яті отець Василь Поточняк. З 2005 по 2011 рік – о.Олександр Сапунко, душпастир громад УГКЦ в містах Феррара, Ровіго та Карпі. З 2011 по 2016 – о.Марко Ярослав Семеген, президент Релігійного товариства українців католиків “Свята Софія”.

Читайте також: У Римі відкрили пам’ятник князю Володимиру Великому

Довідка:

Отець Володимир Волошин народився 31 травня 1973 р. у місті Жидачеві, Львівської області. З 1990 до 1993 працював слюсарем цеху КВПіА на Жидачівському ЦКЗ. У 1993 року вступив до Львівської Духовної Семінарії Святого Духа, яку закінчив у 1998 році. У 1997 отримав піддияконські свячення з рук єпископа Василя Медвітя.

У травні 2000 року скерований Преосв. Владикою Любомиром Гузаром на душпастирське служіння для трудових мігрантів в Італії. 2000-2004 рр. – віце-парох парафії Святих Сергія і Вакха у Римі. 2001-2003 рр. – навчався у Папському Університеті св. Томи Аквінського “Анжелікум”, який закінчив ліцензіатом з Морального Богослов’я. З 2004 року призначений на душпастирське служіння в Українських греко-католицьких громадах міст Флоренція і Прато. У.2010 році – нагороджений нагрудним Хрестом з прикрасами. 9 січня 2014 року номінований Ректором церкви Святих Симона і Юди Тадея у Флоренції, при якій українська спільнота по сьогодні офіційно звершує свої богослужіння. У 2015 р. призначений членом Європейської Пресвітерської Ради.

________________________________________________________

Більше новин:

 

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 1 Середній: 5]

Українська гімнастка здобула дві золоті медалі на етапі Кубка світу в Пезаро

Виїзне консульське обслуговування громадян в Косенці