in

Подзвонив – заплатив і тобі “рішають”. А по іншому – ніяк!

   Дуже влучний коментар щодо роботи Польського візового цетру в Івано-Франківську прочитала сьогодні на сайті одного з місцевих інтернет-видань.

Особисто стикнулась з даною проблемою – от цього четверга мали їхати відпочивати сім’ями в Італію. Ще в квітні забронювали собі хороші готелі по дуже низьких цінах, обміркували всі моменти, підлаштували (а це 4-ро дорослих та 4 дітей) всі відпустки… і облом… мені ледве «влаштували» чергу на візу на 4 !!!! липня – і то не в Івано-Франківську!

Отож – все відміняється, бо отаке до українців відношення іноземців. От для прикладу – в Росії – працює принцип: як тільки громадянин Росії отримує відмову в отриманні візи якоїсь країни, таку ж відмову дають росіяни тому ж іноземцю.

Наталія Сербин назвала роботу ППВА абсурдом: «Для європейської держави надавати таку послугу і в такому форматі — це вияв непрофесійності. Варто зазначити, що візовий центр отримує немалу винагороду за своє таке куце, примітивне і непрофесійне обслуговування. В наш час, враховуючи технології, можна зробити все прозоро і доступно».

Також представниця Місії навела кілька цифр. Українці — серед лідерів із закупівлі товарів у Польщі. За даними Державного комітету статистики Польщі (GUS), українці, росіяни та білоруси протягом 2012 року придбали на польській території товарів на понад 6,6 млрд. PLN, з того більш як 40 % — це закупи українців.
«Як каже народна мудрість, не можна плювати в криницю, з якої п’єш воду. Навіщо створювати незручності людям, які є потенційними клієнтами для Польщі», — дивується пані Сербин.
 

Один із коментаторів припустив, що “вже відомо, що наступного місяця з польського боку приїде анонімна перевірка на запрошення місцевих журналістів. Просто дочекайтеся як відкриється усе це…”

Сподіватимемось, що гірше вже не буде…

http://briz.if.ua/

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Патронатам повертають кошти за ведення справ дозволів на проживання та об’єднання сім’ї

«Фелічіта» по-українськи