in

Які українські смаколики найбільше купують в Італії

Найбільшою популярністю серед українських продуктів за кордоном користуються цукерки “Київ Вечірній”, вареники з м’ясом та пельмені, а також вітчизняні зефір і квас.

Що найчастіше із вітчизняного купують наші співвітчизники, наприклад, в Італії.

Risultati immagini per українські продукти

Нещодавно директор асоціації постачальників торговельних мереж Олексій Дорошенко написав у Facebook, що за кордоном, зокрема у Польщі, неабиякою популярністю користуються українські цукерки “Вечірній Київ”, халва та бекон.

За розповідями українки, яка нині із чоловіком та сином мешкають в італійському містечку Удіне, тамтешні жителі дуже полюбляють скуплятися в українському магазині. І хоч там продають не лише українські продукти, а й смаколики із Німеччини, Молдови та Румунії, найбільше все-таки італійці купують український зефір. Сама ж пані Ірина частенько відвідує магазин і зазвичай іде туди за вітчизняними крупами, халвою, оселедцями, солоними сухариками та згущеним молоком. Її чоловік купує український квас. До речі, за цим напоєм сюди приходить і італійська молодь, ціна 2 євро для них цілком нормальна. Жінка каже, що за 5 років перебування в Італії так і не звикла повністю до тамтешніх продуктів, тому, коли в їхньому містечку почали торгувати українськими смаколиками, дуже зраділа і стала постійним клієнтом закладу.

____________________________________

 

Слідкуйте за найцікавішими новинами Української газети у Facebook.

 

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Дивні заборони, що караються в Італії

Медики розповіли, чим харчуватися у спеку