in

Green Pass обов’язковий для батьків дошкільнят і школярів в Італії

З 13 вересня вхід в усі навчальні заклади в Італії лише із Green Pass. Це стосується не лише персоналу, але й бітьків школярів і дошкільнят.

Green Pass перепустку повинні мати усі працівники закладів дошкільної, шкільної та вищої освіти. Правило стосується як педагогічного колективу, так і обслуговуючого персоналу.

Та це ще не все.

ЗЕЛЕНИЙ ПАСПОРТ ДЛЯ БАТЬКІВ ТА НЯНЬ

Батьки (чи няні) які приводять школярів і дошкільнят у дитсадки чи школи, для того щоб увійти в приміщення, також повинні пред’явити ковід-перепустку Green Pass.

Читайте також: Для в’їзду в Італію треба мати Digital Green Pass

ЗЕЛЕНИЙ ПАСПОРТ ДЛЯ ДОШКІЛЬНЯТ, ШКОЛЯРІВ ТА СТУДЕНТІВ

Зелений паспорт від дошкільнят та школярів не вимагається. Тобто для дітей і учнів обов’язкової школи (materne, elementari, medie, superiori) він не потрібен.

Він обов’язковий для студентів середніх та вищих навчальних закладів, за винятком випадків звільнення від вакцинації за станом здоров’я.

Діти до 12 років звільнені від обов’язку мати GreenPass, вони можуть вільно заходити в усі заклади де він вимагається.

Діти повинні носити захисні маски (за винятком випадків коли імунізовано весь клас) та дотримуватися соціальної дистанції 1 метр.

Відсутність Зеленого паспорта, а значить недопуск у навчальний заклад, протягом 5 днів вважається прогулом без поважних причин.

Читайте також: Як отримати Green Pass в Італії без вакцинації

А ТИМ ЧАСОМ…

Італія готується розширювати застосування GreenPass.

У найближчий час він стане обов’язковим для співробітників державних установ та працівників закладів, у яких ця перепустка обов’язкова для клієнтів (тобто для працівників закладів громадського харчування, мистецтва і культури, спортивних установ, розважальних та тематичних парків, водіїв міжрегіонального громадського транспорту, ігрових та зал бінго, тощо).

Маріанна Сороневич

Вас цікавлять новини для українців в Італії? Лайкніть сторунку у  Facebook, або в Instagram та слідкуйте за майбутніми публікаціями.

Questa immagine ha l'attributo alt vuoto; il nome del file è soronevych.-1024x315.png
Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 5 Середній: 4.2]

Острів біля Сицилії постраждав від торнадо: є загиблі і поранені

Прокуратура в Італії просить Telegram заблокувати чат антивакцинаторів