in

Італійський гонщик команди “Lampre” Алесандро Петакки став переможцем першого етапу велобагатоденки “Тур де Франс”

Під час подолання дистанції у 223 з половиною кілометри між Ротердамом і Брюсселем спортсмени декілька разів потрапляли у завали.

У першому випадку винуватцем став собака. Бідолашна тварина вибігла на трасу і потрапила велосипедистам просто під колеса. На щастя для всіх учасників, це ДТП завершилось лише незначними подряпинами. Що ж до переможця, то всю дистанцію гонщики пересувались у пелетоні, тож ім’я найкращого з’ясовувалося між спринтерами на самому фініші. І тут Петаки був найспритнішим.

Слідом фінішували австрієць Марк Реншоу, норвежець Тур Хушовд і австралієць Роббі МакЮен. Жовта майка лідера залишилась у представника Saxo Bank швейцарця Фабіана Канчелари. Найкращий з українців Андрій Гривко у загальному заліку програє лідерові 40 секунд і йде 24.