in

Український велогонщик тріумфував на італійській багатоденці «Тур Альп-2018»

Український спортсмен Марк Падун з команди Bahrain Merida виграв останній етап італійської багатоденки «Тур Альп-2018».

Про це повідомляє Федерація велоспорту України.

«Гонщик здобув перемогу завдяки атаці на останніх кілометрах. Українець першим перетнув фінішну пряму, Джордж Беннетт  прийшов другий, а Ян Хірт з Астани був третім» — йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, українська спортсменка Анна Соловей здобула першу для збірної України медаль на першому етапі Кубку світу з велоспорту.

Раніше українська спортсменка Яна Беломоіна стала переможницею Кубку світу з маунтенбайку, що проходив в італійському Валь-ді-Соле.

Увага! Повне чи часткове використання матеріалів нашого сайту дозволено лише за письмової згоди редакції.