in

Папа Франциск зустрівся із українськими військовими

Святіший Отець Франциск привітав учасників паломництва та побажав миру для “дорогої української землі”.

 

23 травня українські військовослужбовці, учасники 60-го паломництва до Люрда, взяли участь у загальній папській аудієнції на площі Cвятого Петра у Ватикані.

Святіший Отець Франциск привітав учасників паломництва та побажав миру для “дорогої української землі”, повідомили у прес-службі УГКЦ, пише Дзеркало медіа.

L'immagine può contenere: 7 persone, persone che sorridono, persone in piedi e spazio all'aperto

“Вітаю українських прочан, які брали участь у 60-му Міжнародному військовому паломництві до Люрда. Неустанно благаю Господа, щоб загоїв рани, завдані війною, та обдарував своїм миром дорогу українську землю. Нехай Господь благословить усіх вас!” – сказав Папа Франциск під час аудієнції.

Цьогорічна делегація військових паломників з України була найчисельнішою за всі роки і сягнула 200 осіб. У складі делегації: військовослужбовці Збройних сил України, Національної гвардії України, Державної прикордонної служби України, воїни, що були поранені під час АТО, жінки, які втратили своїх чоловіків на війні. Очолює українську делегацію владика Михайло (Колтун), керівник Департаменту військового капеланства Патріаршої курії УГКЦ.

L'immagine può contenere: 8 persone, persone che sorridono

Напередодні українські військовослужбовці відвідали українських храм у Римі – прокатедральний собор Святої Софії, де молилися Божественну Літургію.

Увага! Повне чи часткове використання матеріалів нашого сайту дозволено лише за письмової згоди редакції.

 ______________________________________________

 Слідкуйте за найцікавішими новинами Української газети у Facebook.

Італія на роздоріжжі: чим завершиться політична криза в країні

Вийшов друком новий україномовний путівник про Рим і Ватикан