in

Заробітчани – це кури, які несуть золоті яйця, – Балога

   «Щороку заробітчани перераховують в Україну суму, еквівалентну прямим іноземним інвестиціям. В минулому році ця цифра склала, не мало не багато, 7 мільярдів доларів, або майже 5% ВВП. А що вони отримують взамін? Податок на грошові перекази, скотське ставлення і жодних гарантій захисту за межами України.

Більше того, на кордоні їх обшукують як злочинців, бо вони везуть родинам продуктові набори, які дешевші ніж у нас, і з кожного мікроавтобусу беруть мзду до 300 євро». – про це написав на своїй сторінці у facebook нардеп Віктор Балога.

За його словами саме заробітчани наш головний інвестор.

«Мільйони громадян, які не скиглять, як любить казати Микола Янович, і не ходять з протягнутою рукою з однієї інстанції в іншу. Це авангард, який робить нашу країну кращою і це чітко видно по західноукраїнських містах. Для держави – це кури, які несуть золоті яйця. І для них потрібно, по-перше, створити найбільш легкі умови, а по-друге – долучити їх до життя країни, щоб вони могли впливати на державу, в яку інвестують мільярди доларів валютою», – каже нардеп.

Віктор Балога переконаний, що україні необхідно брати приклад з Молдови і дозволити заробітчанам голосувати поштою.

«Це – сім мільйонів голосів за реформи і західний вектор розвитку країни. І досвід тієї ж Молдови показав, що це найефективніший спосіб позбутися комуністів у владі», – пояснює нардеп.

http://www.pohlyad.com/

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Українську молодь Італії запрошують на форум

Судді України та Італії стали ближчими