in

Ледида: Обдирати заробітчан – це підлість

Ще в серпні цього року уряд вніс на розгляд Верховної Ради законопроект, яким планувалося оподатковувати гроші заробітчан. Наприкінці минулого тижня за нього проголосували 243 народні депутати.

 

За різними статистичними даними, наразі за кордоном проживає понад 5 мільйонів українців, серед яких майже половина є заробітчанами.

Під виглядом законопроекту, який начебто має закріплювати основоположні права трудових мігрантів та їхніх родин, насправді уряд «проштовхнув» документ, згідно якого трудові мігранти будуть зобов’язані сплачувати податки та збори відповідно до податкового законодавства України.

Крім того, закон бореться із заробітчанами, які працюють неофіційно, бо кожного заробітчанина змусять укладати трудовий договір з іноземним роботодавцем.

Законом «Про зовнішню трудову міграцію» не передбачено, скільки заробітчани змушені будуть платити державі, але раніше міністр соцполітики Павло Розенко передбачав, що, можливо, заробітчани будуть платити єдиний соціальний внесок (ЄСВ) такий, як і фізичні особи-підприємці – 34,7% мінімальної зарплати, а це 422 гривні на місяць у 2015 році,інформує прес-служба Закарпатської регіональної організації політичної партії “Опозиційний блок”.

За закон, який «обдирає» заробітчан, проголосували всі провладні фракції парламенту: «Солідарність», «Народний Фронт», «Самопоміч», «Батьківщина», частково – «Радикальна партія Ляшка». Не підтримали законопроект депутати «Опозиційного блоку», повідомляє Голос Карпат.

З приводу прийняття закону «Про зовнішню трудову міграцію» лідер «Опозиційного Блоку» в Закарпатті Олександр Ледида заявив:

«Я вважаю, що в нинішніх умовах приймати цей закон було вкрай недоречно. Влада довела країну до глибокої кризи і люди змушені шукати вихід, як прогодувати свої родини. Звичайно, що мільйони українців, серед яких чимало закарпатців, від безвиході шукають кращої долі за кордоном, бо вдома втратили роботу і можливість заробляти. То невже уряд і провладні фракції парламенту вважають, що замість того, щоб намагатися створювати умови для бізнесу та розвитку економіки, краще поповнювати бюджет із нелегких заробітчанських грошей? Обдирати заробітчан, не створивши умов для праці та гідної оплати у власній країні, це підлість».

 

 

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Викрито українську ”агенцію” по перевезенню краденого

На заході України на психічні захворювання частіше страждають …заробітчани