in

Пам’ятник мігрантам відкрили на Тернопільщині

Скульптурну композицію встановили в Зарваниці.

 

Пам'ятник мігрантам відкрили на Тернопільщині

 

ХІ Міжнародна піша проща родин мігрантів та їх родин завершилася освяченням пам’ятника мігрантам, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на beztaby.te.

Пам'ятник мігрантам відкрили на Тернопільщині - фото 1

На пам’ятнику зображена постать дівчини, що плаче, тримаючи в руках Зарваницьку ікону Божої Матері. З лівого боку біля дівчинки – валіза, справа — камінь, на якому лежить вишитий рушник. На рушнику – горстка землі, з якої проростає жолудь. Зверху на камені вибиті слова євангелиста Івана: “Щастя у Господі, бо Він дорога, щастя і життя”.

Пам'ятник мігрантам відкрили на Тернопільщині - фото 2

Цьогоріч у ході взяли участь близько півтисячі паломників у рамках ХІ-ї Міжнародної пішої прощі родин мігрантів. Серед них заробітчани з Львівської, Івано-Франківської, Київської, Тернопільської, Вінницької, Волинської, Закарпатської областей України та Австрії. Паломницький шлях протяжністю 236 кілометрів подолали також заробітчани з Чехії, Іспанії, Італії, Німеччини, США, Канади, Росії, а також родичі, близькі яких знаходяться на заробітках в Португалії, Росії, Ізраїлі, Чехії, Італії, США, Канаді та Польщі.

Пам'ятник мігрантам відкрили на Тернопільщині - фото 3

Пам’ятник споруджено за підтримки і пожертв: фундації “Мігрантес” Рим (Італія), церковних громад Італії, Іспанії, Португалії, Пасторально-міграційного відділу УГКЦ, паломників піших прощ мігрантів та їх родин “Самбір-Зарваниця”.

Пам'ятник мігрантам відкрили на Тернопільщині - фото 4

Символічну скульптурну композицію освятили 14 серпня Архиєпископ і Митрополит Тернопільсько-Зборівський Василій (Семенюк) та Владика Йосиф (Мілян), голова Пасторально-міграційного відділу УГКЦ.

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Довгі перельоти — як зробити їх зручнішими?

В Італії пропонують ув’язнювати батьків, які примушують дітей до веганства