in

Угорщина збільшила штрафи для водіїв-іноземців

До уваги транзитуючих через Угорщину.З 1 липня в країні набули чинності нові правила дорожнього руху, відповідно до яких більш жорсткіші штрафні санкції передбачені для іноземних водіїв-порушників.

Суворе покарання передбачене, зокрема, для водіїв, які проігнорували червоний сигнал світлофора, не пристебнули пасок безпеки, перевищили дозволену швидкість руху або керували автомобілем у нетверезому стані. За такі види порушень водії можуть бути покарані штрафом у розмірі до 300 тис. форинтів (1127 євро).

Відповідно до прийнятих змін, угорська поліція тепер має право також затримати автомобілі недисциплінованих іноземців і відібрати технічний паспорт. Повернути власність можна буде лише після сплати штрафу. У таких випадках автоінспектор зобов’язаний письмово угорською, німецькою, англійською або російською мовою повідомити порушнику розмір штрафу, місцезнаходження конфіскованого автомобіля та про спосіб або види транспорту, якими можна дістатися до місцезнаходження автомобіля.

Правоохоронці готуються також запровадити систему, за допомогою якої у майбутньому можна буде сплачувати штрафи банківськими картками. Планується, що з цією метою Угорщина закупить 200 мобільних банківських терміналів.

Угорська поліція розраховує, що нові правила дорожнього руху допоможуть скоротити кількість порушень, вчинених водіями автомобілів із закордонними номерами.

Степан Ваш, УКРІНФОРМ

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

В Італії виростили суперпомідор, який уповільнює старіння організму

ВР прийняла за основу законопроект щодо упорядкування міжнародних автомобільних перевезень