in

Через заробітчан і владу мешканці заходу країни почали частіше позичати гроші в банках

   Скорочення грошових переказів від трудових мігрантів і необхідність платити з цих надходжень податки змушує жителів західних областей України частіше звертатися за кредитами.

Такого висновку дійшли аналітики “Бюро кредитних історій “Українське кредитне бюро” на основі аналізу ринку кредитування фізичних осіб за липень 2013 року, повідомляє ipress.ua з посиланням на “Укрінформ”.

“Аналітики бюро фіксують зростання кредитного навантаження на західні області, які традиційно залишалися недовантаженими через досить потужний приплив грошових коштів від гастарбайтерів. Скорочення цього потоку, зважаючи на кризові явища в Європі і дії української влади щодо його легалізації, і викликає, на наш погляд, зростання інтересу в липні 2013 року до кредитування серед жителів західних областей”, – йдеться в дослідженні.

Аналіз ринку кредитування свідчить про те, що практично усі кредитоспроможні жителі промислово розвинених регіонів – Донецької, Дніпропетровської, Луганської та Харківської областей – уже скористалися кредитами 2012 року. Тому в цих областях є уповільнення темпів кредитування фізичних осіб.

Окрім того, аналітики бюро говорять про підвищення інтересу до кредитування в першій половині 2013 року у жителів центральних областей: Полтавської, Кіровоградської, Житомирської, Черкаської.

За спостереженнями фахівців бюро, липень протягом трьох останніх років залишається найпродуктивнішим місяцем для фінансистів при кредитуванні фізичних осіб.

http://www.ogo.ua/

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Готується передача дитячої літератури українським школам в Італії

Італієць, який зворушив всіх своєю любов’ю до українки, помер перед приїздом до коханої