in

Митники затримали італійський BMW який був у розшуку

Митники спільно з працівниками ДАІ затримали жителя України, який керував автомобілем BMW GT 535 D вартістю 930 тисяч гривень, який перебував у розшуку.

Як повідомили у Державній митній службі, автомобіль зупинили на автодорозі Київ-Харків-Довжанський для перевірки законності користування транспортним засобом.

“В авто перебували двоє громадян України, один з яких був власником даної машини. Він їхав як пасажир”, – розповіли митники.

Згідно з інформацією, після перевірки законності ввезення та користування транспортним засобом, було встановлено, що даний автомобіль з 2010 року перебуває в міжнародному розшуку.

“Даний транспортний засіб було ввезено в Україну в жовтні минулого року нашим співвітчизником. Чоловік у Волинській митниці отримав посвідчення про реєстрацію транспортного засобу з терміном тимчасового ввезення на один рік”, – зазначили в Держмитслужбі.

Повідомляється, що тоді чоловік надав митному органу підроблені документи на автомобіль, в тому числі і швейцарський технічний паспорт.

“Згодом для реєстрації цього авто в Чернігівській області чоловік подав італійський технічний паспорт та свідоцтво про реєстрацію для постійного користування”, – зазначили митники.

Наголошується, що даний транспортний засіб уже ввозився на митну територію України ще раніше громадянином Італії, але в базi даних немає відміток про його вивезення.

“Складено протокол про порушення митних правил за ст. 352 Митного кодексу України (дії, спрямовані на переміщення товарів через митний кордон України з приховуванням від митного контролю). Легковий автомобіль вилучено”, – додали в Держмитниці.

Нагадаємо, в серпні 2010 року, у Львові Служба безпеки України розкрила факт контрабандного переміщення в Україну вертольота військового призначення, вартість якого була занижена більше ніж удвічі.

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Один з десяти працівників в Італії працює нелегально

Мерія Мілана запрошує вісімнадцятилітніх стати італійцями