in

Шенгенська зона може припинити існування

Для того, щоб взяти під контроль ситуацію з біженцями, у ЄС залишилось не більше двох місяців.

Німеччина попередила, що існування безпаспортної Шенгенської зони в Європі знаходиться у «небезпеці» після того, як Швеція та Данія взяли під контроль пункти перетину кордону своїх країн, щоб зупинити потік мігрантів.

Прес-секретар німецького МЗС Мартін Шефер заявив, що «свобода пересування є важливим принципом» і одним з найбільших досягнень Європейського Союзу.

Цю заяву він зробив після того, як Данія оголосила про початок тимчасового контролю над своїм кордоном з Німеччиною. Прем’єр-міністр Данії Ларс Люкке Расмуссен заявив, що дії інших скандинавських країн можуть призвести до збільшення кількості людей, які шукають притулку.

Швеція ввела нові обмеження на в’їзд. Відтепер, усі хто в’їжджає до країни з Данії, повинні пред’явити посвідчення особи. Цим кроком Стокгольм намагається зупинити потік нелегальних іммігрантів до країни, відомої своєю системою соціального забезпечення. Нові заходи означають, що Швеція відмовляється від своєї політики «відкритих дверей» щодо іммігрантів після того, як торік надала притулок 160,000 біженцям. Сусідня Данія прихистила лише 18,000 людей.

Іммігрантів попередили, що слід очікувати довгі черги на данській стороні Ересуннського мосту, через який люди добираються до Швеції у пошуках кращого життя.

Поновлення контролю на кордоні між Швецією та Данією означає, що мандрівники між двома країнами Північної Європи повинні будуть показувати свої паспорти вперше за понад 50 років.

________________________________________________

Більше новин:

 

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Він став нею, вона стала ним. Планують купити дитину в… Україні

Підприємець в Італії – міністр в Україні