in

Італійська поліція буде видворяти з дому чоловіків, які б’ють своїх дружин

   Італійський уряд схвалив сьогодні пакет заходів по захисту жінок від домашнього насильства. Як оголосив віце-прем’єр і міністр внутрішніх справ Анджеліно Альфано після завершення засідання Радміну, за подібні злочини тепер буде передбачений негайний арешт, повідомляє ИТАР-ТАСС.

“Буйні чоловіки, що б’ють своїх дружин, будуть видворятися поліцією з дому. Необхідно застосовувати превентивні заходи”, – сказав Альфано.

Крім того, терміни вироків за домашнє насильство будуть збільшені, якщо свідками таких сцен стають неповнолітні. Посилення покарань стосується і так званого сталкинга, під яким розуміється нав’язливе переслідування, часто на сексуальному грунті, що породжує психологічне залякування жертви.

Заходи уряду пов’язані зі збільшенням числа такого роду злочинів, а також випадків вбивств жінок в конфліктах на побутовому грунті. Причому жорсткість італійських законів буде поширюватися і на іноземців, що проживають на Апеннінах.

Нагадаємо, кожен сьомий у Британії вважає, що в деяких обставинах чоловік може вдарити свою дружину або подругу, якщо вона “одягнена занадто сексуально або зухвало”.

http://newsru.ua/

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Готується передача дитячої літератури українським школам в Італії

Італієць, який зворушив всіх своєю любов’ю до українки, помер перед приїздом до коханої