in

Найбільш “недружньою” до України країною ЄС назвали Італію – рейтинг

   Forbes проаналізував візову політику країн Євросоюзу.

Одними з найбільш “недружніх” до України країн Євросоюзу стали Італія та Чехія. Такого висновку дійшов український Forbes, складаючи рейтинг найбільш проблемних країн ЄС щодо візового режиму з Україною.

За даними видання, у минулому році найскладніше отримати візи українцям було в диппредставництвах Італії, Чехії та Великої Британії. При цьому найгіршу динаміку показала Чехія. Кількість виданих цією країною віз у порівнянні з 2011 р. скоротилася на третину – до 74 тис., також ускладнилися умови роботи з чеськими консульствами для українських туроператорів.

Як з’ясувало видання, складно українцям доводиться і в італійському консульстві. Великий пакет необхідних документів, мінімум тритижнева тяганина з їхнім розглядом і високий відсоток відмов – це все про нього. “Вголос про це говорити не прийнято, але більша частина туристів, які подорожують по Італії, роблять це з іспанськими, грецькими або іншими шенгенськими візами, благо, візовий кодекс дозволяє”, – на умовах анонімності розповів топ-менеджер великого туроператора.

Італія утримує першість і за тривалістю розгляду заявок на візу (21 день), і за кількістю відмов – майже 7%.

А ось найбільш “дружніми” країнами стосовно Україні, за даними видання, в минулому році стали Естонія, Словаччина, Польща та Угорщина. Відсоток відмов у отриманні візи в посольствах цих країн був найнижчим, так само як і середня вартість візи, яка коливалася від 20 до 27 євро.

На “дружелюбність” європейських диппредставництв помітно впливає економічна криза, зазначає видання. Це доводять Греція та Іспанія, які різко змінили принципи візової політики щодо українців. Кількість виданих Іспанією віз за два останні роки зросла в чотири рази і в минулому році досягла 78 тис. А у консульствах Греції різко скоротилася кількість відмов.

http://tsn.ua

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

У Чернівцях печуть паски для італійців

Енергія серця рослин