in

Чи стануть італійцями діти іноземців, що набули італійське громадянство?

Яке громадянство матимуть неповнолітні  діти, іноземця, який набув італійського громадянства залежить від двох основних чинників.

Під час заповнення запиту про набуття італійського громадянства в заяву вносяться дані про членів сім’ї, які проживають разом із заявником. Чи набудуть італійське громадянство діти іноземця, залежить від віку дітей і часу опрацювання заяви. Автоматично стають італійцями, у момент набуття громадянства Італії їх батьками стають тільки неповнолітні діти.

Необхідно зазначити, що іноземець стає громадянином Італії з наступного дня після складення присяги, і не раніше. Навіть якщо указ про надання італійського громадянства вже підписаний, але іноземець не склав урочистої присяги, він не вважається громадянином Італії.

Неповнолітні діти

Неповнолітні діти, які проживають в Італії разом із батьками, стають італійськими громадянами разом з батьками, на наступний день після присяги.
Що діти автоматично отримати громадянство Італії, вони повинні бути неповнолітніми на момент складення присяги, а не на момент подачі заяви чи на момент підписання указу про надання батькам-іноземцям громадянства.

Повнолітні діти

Якщо діти на момент складення батьком присяги є повнолітніми, вони не отримують громадянства Італії.

Однак, вони можуть подати заявку на отримання італійського громадянства через 5 років проживання на італійській території. Цей строк обчислюється з дня, коли принесенням їх батьками присяги. У цьому випадку слід мати прибуток, який вимагається італійським законодавством, від іноземців, що хочуть набути італійського громадянства за місцем проживання відповідно до ст. 9 Закону 91/92.

Стаття італійською ТУТ

_______________________________

Більше новин:

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Українська актриса в Італії мила посуд

Десять доказів того, що Італія – найкраще місце на Землі