in

У США назвали найкращі фільми року, що минає

   Очолила список “Операція Арго” Бена Аффлека

Американський інститут кінематографії назвав десятку найкращих фільмів 2012 року. Очолила список “Операція Арго” режисера Бена Аффлека. Драма вийшла у прокат 12 жовтня, її загальні збори досягли майже $160 млн.

Друге місце у рейтингу посіла стрічка Бена Зайтліна “Звірі дикого півдня”, що перемогла на “Санденсі”, а також отримала премію Gotham Award за найкращу режисуру і “Золоту камеру” на Канському кінофестивалі. Фільм визнано найкращим дебютом року і на Лондонському кінофестивалі.

На третьому місці у переліку “Найкращі фільми 2012 року” опинився останній фільм про Бетмена “Темний лицар: Відродження легенди”. Стрічка Крістофера Нолана протягом декількох тижнів очолювала північноамериканський кінопрокат. Вона стала дванадцятим фільмом в історії кінематографа, що заробив більше $1 млрд в прокаті.

До списку також увійшли вестерн Квентіна Тарантіно “Джанго звільнений”, мюзикл Тома Хупера “Знедолені”, драма Енга Лі “Життя Пі”, фільми “Лінкольн” Стівена Спілберга, “Королівство повного місяця” Уеса Андерсона, драма Девіда О. Рассела “Мій хлопець — псих”, стрічка Кетрін Бігелоу “Zero Dark Thirty”, прем’єра якої запланована на 19 грудня.

Головним критерієм при складанні списку видатних досягнень в галузі кіно в Американському інститут кінематографії є вплив фільмів на культуру і суспільство. Стрічки повинні розвивати мистецтво кінематографа, розширювати американську культурну спадщину, надихати аудиторію і професіоналів. Оскільки фільм є результатом спільної роботи кіногрупи, нагороду отримує весь задіяний у зйомках колектив.

Церемонія нагородження переможців рейтингу “Найкращі фільми 2012 року” відбудеться 11 січня 2013 року у Лос-Анджелесі.

http://tvi.ua/

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

«Попелюшка в Неаполі», українська комедія про пороки італійських сімей

Україна та Сан-Марино підписали угоду про співпрацю