in

10-11 серпня Фестиваль «НА МЕЖІ ТИСЯЧОЛІТЬ – ПІДГОРЕЦЬКИЙ ЗАМОК» запрошує до Музею народної архітектури і побуту «Шевченківський гай»

   Це фестиваль української пісні, історії, традицій і мистецтва, що створений для піднесення духу українства, підтримки української культури та збереження суспільного історичного надбання

Саме тому основна мета фестивалю привернути увагу до пам’яток історії та архітектури, які є культурним надбанням нації але знаходяться у занедбаному стані. Щорічне фестивальне дійство присвячене окремій, щораз іншій пам’ятці архітектури. Цьогоріч – це Підгорецький замок.
 
Одною з головних особливістей фестивалю є те, що дійство перенесе усіх на декілька сторіч у минуле і занурить у вир середньовічної епохи лицарів та королів під неповторні звуки волинки , козобасу, гудка, скрипки, ліри, окарини, торбана… 10 серпня відбудуться лицарські бої, які будуть запропоновані Лицарським орденом паладинів, варитиметься куліш козацьким куренем.
 
На фестивалі будуть представлені кращі українські музичні гурти, а також приїдуть спеціально запрошені гості з різних континентів, котрі досягли визначних успіхів у сфері кінематографу, естрадного мистецтва, літератури, живопису , скульптури і т.д.
 
Серед учасників:
 
Los Colorados (Тернопіль)
 
Патриція (Львів)
 
Мері (Львів)
 
Рокаш (Rock-H) (Мукачево)

Kozak System (Київ)
 
Протягом двох днів фестивалю усі зможуть спробувати свої сили і здібності у майстер-класах з декоративно-прикладного мистецтва, ремісництва, акторського та вокально-хореографічних мистецтв. Учасникам буде запропоновано прийняти участь у творчих конкурсах і змаганнях, де їх оцінюватиме професійне журі, а переможці зможуть продемонструвати свої таланти під час фінального гала-концерту на головній сцені фестивалю.

 

Читайте також:

Сайт підтримки фестивального руху в Україні

“Україна фест – серпень 2013” Заходи по усій території України

 

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

В базиліці святого Петра молилися за річницю Хрещення України

У відпустку. Не пропустіть найцікавіші заходи України