in

У Колізеї показали конфісковані старожитності на суму майже в 20 млн доларівУ Колізеї показали конфісковані старожитності на суму майже в 20 млн доларів

Італійська поліція в Колізеї представила 337 стародавніх предметів на суму близько 19,5 млн доларів. Артефакти були повернені в країну зі Швейцарії 25 червня. Про це 16 липня повідомляє Bloomberg.

Серед них – керамічні вази й кубки, вироби з міді, залізні хірургічні інструменти, фрагменти фресок, а також мармурова статуя Венери. Всі вони датуються від 8 століття до нашої ери до 4 століття нашої ери.

Нагадаємо, стародавні предмети були повернені під час спільної операції італійської й швейцарської поліції. Цінності добровільно передав владі якийсь японський колекціонер, після того, як йому були представлені свідоцтва того, що вони були незаконно вивезені з Італії.

За іншим даними, артефакти були конфісковані в Женеві в британського арт-дилера Робіна Саймса, відомого своїм співробітництвом з “чорними археологами”.

Як повідомляли Ukranews, цього року в Римі стартує проект з реставрації Колізею. Ремонт триватиме близько року й коштуватиме приблизно 20 мільйонів євро. Споруду планують очистити від кіптяви. Крім того, буде встановлена система постійного освітлення.

 

http://ukranews.com

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Митники вилучили контрабандні двигуни для посудомийок

Понад 30 дітей з різних областей України за три роки прооперовано в Італії