in

В Італії відбулись маніфестації з вимогою відставки Берлусконі

Біля будівлі міланської опери “Ла Скеля” відбулась маніфестація протесту жінок. Учасниці цієї акції висловили своє обурення поведінкою італійського прем’єра Сільвіо Берлусконі, який замішаний у секс-скандалі.

“Я сподіваюся, що протестуючих буде щоразу більше. Ми повинні боротися з такими явищами. Це ненормально. Але, на жаль, реальність повсякденного життя така, що ми нічого не можемо зробити, щоб її змінити”, – сказала одна з учасниць маніфестації.

Жительки Флоренції також організували акцію протесту. Ця маніфестація відбулась під гаслом: “Італія – не бордель!”.

Міланська прокуратура, що веде розслідування секс-скандалу, у якому замішаний Берлусконі, оголосила, що вимагатиме якнайшвидшого призначення судового процесу. Прем’єра обвинувачують у використанні послуг неповнолітніх повій.

У цій скандальній справі фігурує марокканська танцівниця Каріма ель-Махруг на прізвисько Рубі, котрій Берлусконі, користуючись службовим становищем, допоміг уникнути арешту за злодійство.

Тим часом, популярність італійського прем’єра падає. Відповідно до останнього опитування громадської думки, проведеного агентством IPSOS, Берлусконі довіряють тільки 27,5% громадян країни проти 34% у жовтні.

Нагадаємо, черговий секс-скандал навколо Берлусконі тягнеться зі середини січня. Тоді стало відомо, що проти нього порушено справу за підозрою в проституції неповнолітніх. Зокрема, 72-річного прем’єра запідозрили у зв’язку з 17-річною танцівницею з Марокко, також відомої як Рубі.

Берлусконі потрапляє в секс-скандали не вперше. У травні 2009 року коханкою прем’єра називали іншу неповнолітню дівчину – модель Ноемі Летицію. Продовження ця історія не мала.

А недавно італійським журналістам стало відомо про існування фотографій, на яких прем’єр-міністр Сільвіо Берлусконі в оголеному вигляді у компанії повій. За інформацією італійських таблоїдів, оголеного Берлусконі зняла на плівку одна з відвідувачок його регулярних вечірок, які прем’єр влаштовував на своїй віллі.

Джерело: Українські Новини

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Серця українських дітей рятують італійські лікарі

Фотографії голого Берлусконі з жінками продають за мільйон фунтів стерлінгів. Його віллу закидали трусиками